Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Змагання з футзалу серед шкільних команд до Дня гідності і свободи

26.11.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

25.11.2015 на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту до Дня гідності і свободи пройшли змагання з футзалу серед шкільних команд. У змаганнях взяли участь команди шести загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців ліцею. Всі учасники отримали у подарунок від комунального закладу – міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: футбольний м’яч.

За результатами гри І місце посіла команда Люботинської гімназії № 1, яка отримала кубок переможця і грамоту за І місце, ІІ місце посіла команда ЛПЛЗТ, ІІІ місце посіла команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – призери отримали медалі та грамоти від комунального закладу – міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».