Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів фізичної культури міста

19.11.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

18 листопада 2015 року у Люботинському навчально-виховному комплексі № 2 відбувся майстер-клас для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Вчителем фізкультури Загнойком Романом Сергійовичем був проведений майстер-клас з теми «Баскетбол» у 7 класі з урахуванням впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Вчитель представив власний досвід з формування та розвитку навичок та вмінь гри у баскетбол, свої методичні знахідки.

Систематичні заняття фізичними вправами впливають на розвиток учнів, зміцнення їхнього здоров'я. Поєднання занять з фізичної культури з навчанням підвищує його ефективність, оскільки фізичні вправи подовжують тривалість продуктивної розумової роботи. Учні, які регулярно займаються фізкультурою, краще ростуть, їх кістки та зв'язки стають міцнішими, у них краще розвинені м'язи, треноване серце, а життєва ємність легень більша, ніж в учнів, які не займаються фізичними вправами.Під впливом занять з фізичної культури відбуваються значні зміни в організмі школярів, підвищується їх стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища. Учні краще пристосовуються до сучасних умов життя, менше хворіють.

Працювати вчителем фізичної культури справа важка, не дивлячись на те, що вважають це настільки простою справою, що з нею можна впоратись просто. Насправді, вчитель повинен добре розуміти свій предмет, а також значення функцій організму молодої людини, а головне, повинен бути сам цілком дисциплінованою і стриманою людиною, яка витончено володіє своїми діями.

Вчитель Загнойко Роман Сергійович - наставник для молоді, який є взірцем для наслідування, допомагає зрозуміти помилки, об'єктивно оцінити свій стан, разом спланувати шляхи подальшого розвитку, підказує ефективні методи самовдосконалення, привчає дитину до самостійного розвитку.

Державний стандарт загальної середньої освіти, завдання з фізичного виховання школярів вимагає переосмислення самої суті, мети, завдань, змісту педагогічного процесу, діяльності вчителя, участі в цьому процесі учнів. Усі ці питання і були висвітлені на відкритих заходах у навчальному закладі.

Переглядів: 932 Повернутись