Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас з питань географічної освіти

08.11.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та Міського методичного об’єднання вчителів географії 05 листопада 2015 р. відбувся майстер-клас з питань географічної освіти "Можливості використання ІКТ в позакласній діяльності". Метою даного заходу була демонстрація шляхів формування ключових і предметних компетентностей особистості в умовах впровадження нового Державного стандарту  базової  і повної загальної середньої освіти у позаурочний час.

Заняття з вчителями проводили вчителі географії Люботинського НВК № 2 Олійник О.В. та Островерх Т.М.

Під час проведення майстер-класу було розглянуто такі питання:

  • «Організація туристичних подорожей школярів» (панорама методичних знахідок вчителя вищої кваліфікаційної категорії Олійника О.В.)
  • «Використання прикладних програм пакету Microsoft для створення карти маршрутів та файлів-мультімедіа» (практикум під керівництвом вчителя географії Олійника О.В.)
  • «Створення конструктору позакласних заходів» (творча майстерня під керівництвом вчителя географії Островерх Т.М.)

Під час майстер-класу через активні методи навчання дорослих до педагогів була донесена теоретична інформація та організована робота по набуттю практичних навичок побудови позакласних заходів з географії.

Підсумком майстер-класу стало створення розробки гри-змагання для учнів 7-8 класів «Найрозумніший» та карти туристичного маршруту Люботин – с. Сковородинівка – Люботин.

По закінченню семінару відбулася оперативна нарада з учителями з питань організованого проведення ІІ етапу всеукраїнської олімпіади з географії. Також вчителям біли надані консультації з питань підготовки учнів до конкурсу-захисту робіт МАН.

Переглядів: 510 Повернутись