Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас вчителів художньо-естетичного циклу

21.10.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 жовтня 2015 року відбувся  майстер-клас вчителів художньо-естетичного циклу за темою «Сучасний урок. Упровадження інтерактивних технологій, як передумова його ефективності» на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Метою майстер-класу було опрацювання теоретичних та практичних основ сучасного уроку художньо-естетичного циклу та показати на практиці застосування ІКТ, форм та методів сучасного уроку. Програму розпочали з методичної скриньки, яка розкрила тему майстер-класу (учитель музики та музичного мистецтва Мозгова Л.М.). 

Наступним етапом майстер-класу став урок музики у 3 класі з теми «Найперша пісня», під час якого Лариса Миколаївна продемонструвала використання ІКТ. Окрім того урок містив творчі завдання «Я -композитор», «Моя колискова», слухання музики, ритмічні вправи, фізкультхвилинки, повторення вже вивчених творів. Під час уроку учні актуалізували та поглибили знання про жанр колискової пісні, разом з вчителем  визначили жанрові ознаки колискової у вокальній й інструментальній музиці.

Учитель образотворчого мистецтва Бурилкіна Людмила Вікторівна провела педагогічну майстерню «Чарівний світ солоного тіста». Людмила Вікторівна  провела  історичний екскурс  щодо виникнення цього виду декоративно-прикладного мистецтва, його перевагами та етапами виготовлення виробів з солоного тіста. Учасники  майстер-класу  мали нагоду самостійно створити виріб з солоного тіста.

Методист ЛММК Лампанченко К.В. 

Переглядів: 727 Повернутись