Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів основ здоров'я

16.10.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

15 жовтня 2015 року на базі Люботинської ЗОШ №6 було проведено семінар майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів основ здоров'я  шкіл м. Люботина за темою «Конструювання уроку-тренінгу в умовах упровадження нових Державних стандартів з використанням ресурсів мережі «Іnternet».

Мета заходу - познайомити учасників семінару із досвідом роботи вчителя основ здоров'я Чудної О.В. щодо побудови уроку-тренінгу; розкрити шляхи формування національної та громадянської свідомості особистості на уроках  основ здоров'я.

Ольга Віталіївна проводила майстер-клас як для вчителів, так і для учнів у формі тренінгу. Вчителі основ здоров'я працювали в малих групах, конструюючи уроки у 5-7 класах з теми «Фізична складова здоров'я» з урахуванням вимог до елементів уроку-тренінгу відповідно до виховної мети (із використанням інтерактивних технологій).  Кожна група вчителів обрала тему уроку, підручник з основ здоров'я, підготувала конспект уроку, а потім його презентувала. Присутні вчителі побували на уроці у 6 класі з теми «Харчові звички. Принципи харчування». При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК Хлистун Н.І.

Переглядів: 586 Повернутись